Закажете свадба во 2022 на овој датум за среќен брак: Најпознатиот астролог во Британија ви гарантира дека ќе остарете заедно

1 min read

Керолајн Фаулкнер, најпознатиот астролог во Британија, вели дека ѕвездите најавуваат дека 2022 година ќе биде најдобра за оние кои ќе се одлучат да застанат на лудиот камен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Péricles Mendel (@periclesmendel)

Новата година која наближува Сатурн, Јупитер, Плутон, Марс и Месечината, клучни планети кои се симбол на верност и емоционална стабилност ќе бидат во ист знак.

Идеален ден за венчавка ќе биде…

 

Целиот текст и фотографиите проследете ги ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Бензема е Реал, Французинот до историја со „кралскиот“ клуб, Милан сонува европска пролет

Следно

Откажан концертот на АББА во Стокхолм: Човек паднал од седми кат на салата и убил гледач

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian