Проститутка ограбила фудбалер на ПСЖ на семафор

1 min read

Познатите фудбалери кои настапуваат за најголемите екипи во Европа често се мета на крадци и ваквите информации се појавуваат во јавноста речиси секоја недела, но денешниот настан е бизарен.

Фудбалерот на ПСЖ, Андер Ерера бил ограбен на семафор и тоа од проститутка.

Имено, Ерера со автомобилот застанал пред семафорот, а наводно проститутката влегла во неговиот автомобил и му украла 2.000 евра и мобилен теелфон, пренесува „yardbarker.com“.

Францускиот медиуми открива дека на Ерера подоцна му бил вратен мобилниот телефон, но морал да оди на одредена локација за да го добие назад.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

ФОТО | Арсовска од Топанско Поле: Решавање на постоечките проблеми и создавање услови за нормален живот

Следно

Се откажа од 1,2 милиони евра: Јапонската принцеза Мако ќе живее во еднособен стан?!

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian