Претходно

Авторот на споменикот на Тоше се огласи по критиките: За се е виновна лошата фотографија во медиумите

Следно

Збирката археолошки предмети од Крим да се врати на Украина, одлучи Апелацискиот суд во Амстердам

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian