ФОТО | Откако Петар Грашо е официјално со новата девојка, Данијела Мартиновиќ го избриша од својот инстаграм-профил

1 min read

Откако Петар Грашо официјално се појави со новата девојка во јавност, на неговиот профил нема ниту една фотографија со Данијела, освен една од 2017та година, каде позираат со Северина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Petar Grašo (@petargrasoofficial)

Иако до неодамна на својот инстаграм -профил и пејачката имаше фотографии со кои позира со сега веќе поранешното момче Петар Грашо, Данијела Мартиновиќ ги избриша сите фотографии. Освен тоа, таа веќе го отследи од сите социјални мрежи.

Исто така, нема веќе ни посветени роденденски честитки, кои Данијела редовно ги посветуваше за Петар. Откако одекна веста за наводната врска помеѓу Петар Грашо и младата Хана Хулиќ, нештата стануваат навидум појасни. Парот веќе не се крие од јавноста, а во последно време медиумите ги „фатија“ на Корчула, па во Сареаево каде уживаа во шетањето и вечераа со своето друштво, пренесува „Story“.

ФОТО | Данијела е минато: Петар Грашо има нова љубов, во врска е со ќерката на Тончи Хуљиќ

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Короната беснее во Србија: 63 починати пациенти 8.000 новозаразени

Следно

Тимчо Муцунски и новите советниците во Аеродром ги добија уверенијата за своите мандати

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian