Претходно

Дневен хороскоп за 24 октомври: Важно е да одржувате контакт со луѓе на кои им верувате

Следно

Партиите ја конкретизираат меѓусебната поддршка на изборите

Latest from Blog

АРСОВСКА ЈА ЧУВААТ СПЕЦИЈАЛЦИТЕ НА МВР – градоначалничката „се плаши“ да излезе и да се сретне со приватните превозници, но и со новинарите! (ФОТО)

Откако денеска беше најавен протест на приватните превозници градот Скопје буквално опколено со полициски службеници. Градоначалничката

MacedonianEnglishAlbanian