Претходно

ФОТОГАЛЕРИЈА | Актери кои загинале во текот на снимање: Жива изгорела во автомобил, застрелан со куршум, прегазена со воз…

Следно

Подемот на Ерик Земур: Трката за наследник на Макрон

Latest from Blog

АРСОВСКА ЈА ЧУВААТ СПЕЦИЈАЛЦИТЕ НА МВР – градоначалничката „се плаши“ да излезе и да се сретне со приватните превозници, но и со новинарите! (ФОТО)

Откако денеска беше најавен протест на приватните превозници градот Скопје буквално опколено со полициски службеници. Градоначалничката

MacedonianEnglishAlbanian