ФОТО | Наместо торта, пржен сладолед – Сара Мејс уживаше со семејството за својот роденден

1 min read

Нашата позната пејачка и харфистка Сара Костадиновска или позната како Сара Мејс, на својот инстаграм – профил сподели прекрасни фотографии и кратки видеа по повод својот 31-ви роденден кој го прослави во кругот на семејството.

Во друштво на нејзиниот сопруг познатиот водител и маркетинг претприемач Димитар Атанасовски и нивната тригодишна ќерка, преслатката Илина уживаа во интимна прослава во еден скопски ресторан…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sarah Mace (@sarahmace__)

Прочитајте го целиот текст ТУКА
Извор: Еспресо.мк

 

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Димитар Ѓорѓиев по четврти пат е светски шампион во кик-бокс

Следно

Реконструиран крак на улица „Драгиша Мишовиќ” во Карпош 3

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian