ФОТО | Кога ќе се врати Илина: Игор вели дека си поигрува со него!

1 min read

Игор ја чека, а Илина никако да си дојде од Еквадор, каде заедно со експедиција предходно го искачуваше еден од највисоките активни вулкани во светот Котопакси.

Пред еден месец Илина Арсова се искачи на врвот Ариста Санта Барбара, кој е на  5790 метри. Ова е еден од највисоките и најтешките за освојување во Јужна Америка, а веста ја сподели нејзиниот партнер Игор Џамбазов кој во својата објава и напиша „Те сакам, супер-жено моја“.

Веруваме дека Арсова ужива во секоја авантура, но Игор станува нетрпелив, па дури и се пожали јавно преку својот инстаграм – профил.

И шо викаш, се враќаш набргу? Ил сос мен се подиграваш?, стои во описот на објавата на Џамбазов на која ја тагнала Илина…

Но, што одговори Илина на тоа…

Целиот текст прочитајте го ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Барселона го краде Мбапе на Реал Мадрид, му нуди 90 милиони евра само за потпис?

Следно

Путин: Ако Русија го напушти Советот на Европа или ОБСЕ, тоа ќе го сторат и други земји

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian