ФОТО | Сиара со WOW фактор во бел фустан, Хали Бери и Хајли Бибер покажаа кожа – еве како изгледаа овие жени на прославата на Elle за 2021

1 min read

Сиара, Хали Бери и Хајли Бибер го освоија црвениот килим на прославата на Elle  во Холивуд за 2021 година.

Пејачката се појави во бел фустан со кој можеше ласкаво да ги приложи своите нозе, додека Хали Бери беше во прекрасен црно-виолетов фустан. Хајли пак, се одлучи за малку поскромен изглед, кој секако оддава нежен сексипил и го откриваше нејзиниот стомак – пренесуваат од „МailOnline“

 

 / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia
/ BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia
 Shutterstock Editorial / Profimedia
Shutterstock Editorial / Profimedia
Хајли Бибер
Shutterstock Editorial / Profimedia

Овие жени беа меѓу многуте ѕвезди кои привлекоа внимание на настанот кој се одржа во Лос Анџелес во понеделникот вечерта.

За жал, некои од ѕвездите не стигнаа на настанот, поради личната безбедност од ковид -19. Имено, Салма Хајек и Анџелина Џоли не се појавија.

„Бевме свесни за можна изложеност на ковид-19, и иако нашите тестови се покажаа негативни, поради претпазливост ќе останеме виртуелно присутни, без лично присуство, рекоа тие.

Салма Хајек
Rob Latour / Shutterstock Editorial / Profimedia
Анџелина Џоли
Credit line: gotpap / StarMax / Profimedia

Не е познато дали друг член на актерската екипа бил позитивен, или дали некој друг бил во непосредна близина со четирите жени на премиерата во Холивуд.

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Еве кој е прв фаворит на „Австралија опен“ доколку Ѓоковиќ не биде вакциниран

Следно

ВИДЕО | Град со големина на грејпфрут, силно невреме во Австралија

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian