ФОТО | Нема да биде рапер како татко му: Синот на Сања и Слаткар е надежен фудбалер

1 min read

Поранешната водителка, манекенка и Мис на Македонија како и сопруга на  раперот Марко Маринковиќ – Слаткар, Сања Николиќ Маринковиќ сподели прекрасни фотографии и видео на својот инстаграм профил од попладне прошетка со синот.

Иако Сања многу ретко објавува фотографии и видеа од синот, овој пат не почести со неодолива објава на која малиот Моша кој ужива во паркот играјќи си со фудбалска топка…

Целиот текст прочитајте го ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Српскиот Парламент одби да расправа за резолуција за геноцидот во Сребреница

Следно

Унгарија предупредува на зголемена миграција преку Западен Балкан

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian