ФОТО | Модна битка: Бијонсе ја копира Лила, но на која подобро ѝ стојат?

1 min read

Нашата познатата водителката и инфлуенсерка Лила Стојановска пред неколку дена го прослави својот 50–ти роденден. Кој би и дал 50 години на Лила? Апсолутно никој!

Стилот и изгледот на Стојановска е нешто кое секогаш било во ценарот на вниманието. Секогаш совршено стилизирана, во чекор со модните трендови Лила отсекогаш го привлекувала нашето внимание, а овој пат и вниманието на Бијонсе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Американската Р&Б пејачка, текстописец, продуцент, глумица и моден творец која притоа е 28-кратна добитничка на Греми наградите овој пат задоцни со својот моден избор.

На која подобро и стојат овој пар очила?

бијонсе
Фото: Принтскрин / Instagram

Целиот текст прочитајте го ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

ЕК: Нови поглавја за Србија, пофалби за Албанија, критики за Црна Гора, слаби оцени за БиХ

Следно

 Руската Влада планира да воведе неработни денови за да го забави ширењето на Ковид-19

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian