ФОТО | Секоја жена би го посакала: Георгина доби оригинален подарок од Роналдо

1 min read

Избраничката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, објави фотографија на својот инстаграм – профил се пофали со скапоцениот подарок кој го доби од својот сакан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Уникатна кутија – куфер за чување накит со потпис на Луј Витон. Големиот куфер пекриен со логото на брендот и нежно розова внатрешност го привлече вниманието и на нивните деца, па си играа со необичното дизајнерско парче.

Свршеницата на најпознатиот фудбалер, Кристијано Роналдо, често ги воодушевува своите фановите со прекрасни модни комбинации, но и со провокативни фотографии што ги споделува на социјалните мрежи.

– Се уште сум без зборови, стои во описот на објавата на избраничката на еден од најдобрите фудбалери на светот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Веќе долго време се шпекулира дека парот наводно планира да ја озакони својата љубов, на огромна радост на бројните фанови на парот.

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Во знак на протест: Главната уредничка на информативната редакција на РТВ Словенија поднесе оставка

Следно

Евростат: Бугарите и Романците се најсиромашни во ЕУ

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian