Почивај во мир Јулија Портјанко, на Скопје му остави сѐ

1 min read

Извор: skopjeinfo.mk

Претходно

ФОТО | Пасија кон егзотичните миленици: Дарио и Никола чуваат околу 200 тарантули и необични животинки

Следно

Харис: САД треба да се соочи со срамната историја

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian