ФОТО | Човек со стил: Кој е Бојан Најдовски, партнерот на познатата водителка Елена Стефановска?

1 min read

Вистинско уживање е да се следи профилот на нашата водителка, инфлуенсерка и продуцентка, Елена Стефановска, позната и како Елена – „Живот со стил“, по името на нејзината емисија.

Елена на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии, како од прекрасните дестинации кои ги посетува, така и од моментите поминати со своите пријатели, семејството и нејзиниот партнер.

Вчера по повод роденденот на Бојан, партнерот на Елена, водителката сподели прекрасни моменти од прославата како и внимателно одбрани фотографии со кои му посака среќен роденден и најубави желби на својот љубен.

Фото: Принтскрин/Instagram
Фото: Принтскрин/Instagram

Кога би можела да ти подарам нешто убаво, би ти ја подарила можноста да се видиш себеси онака како што те гледам…

Целиот текст прочитајте го ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

У21: Македонија ја оствари првата победа во квалификациите за ЕП

Следно

Судир во парламентот: Шаленберг ја продолжува политиката на Курц, опозицијата остро реагира

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian