Скопјанец физички нападнат од својот син

1 min read

Министерството за внатрешни работи информира дека вчера во 19.00 часот 60-годишен жител на Скопје пријавил дека во 18.00 часот во семејниот дом на подрачјето на Шуто Оризари бил физички нападнат од неговиот син К.У.(19).

Полицијата презема мерки, а по целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Извор: skopjeinfo.mk

Претходно

Бомбастично тврдење: Пол Макартни откри кој член е виновен за распаѓањето на „Битлси“

Следно

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Само помина и ја турна жената врз воз во движење

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian