Maж се самозадоволувал во Центарот на Скопје, пријавила австриска државјанка

1 min read

МВР информираше дека вчера во 14:45 часот 39-годишната Ф.Ј. од Р.Австрија, со престојувалиште во Скопје во СВР Скопје пријавила дека околу 11:00 часот во Скопје, на подрачјето на Центар, во нејзина близина забележала машко лице како врши самозадоволување на јавно место.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Извор: skopjeinfo.mk

Претходно

Mажи со карактер: Има ли вистински џентлмени во Македонија?

Следно

Авганистан остана без единствениот спортски канал

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian