Возач на приватен автобус натепал 75-годишен скопјанец

1 min read

Полицијата соопшти дека 75-годишен скопјанeц бил физички нападнат од возач на приватен автобус.

Настанот се случил вчера кога во 14.20 часот Б.Д.(75) од Скопје пријавил дека на подрачјето на Ѓорче Петров бил физички нападнат од едно лице кое управувало приватен автобус со број 11.

Се работи на расчистување на случајот, соопшти полицијата. 

Извор: skopjeinfo.mk

Претходно

Ана Николиќ причина за развод? Новото момче на пејачката е женет човек со три деца!

Следно

ФОТО+ВИДЕО | Xaoс во Рим: Италијанците пpoтесираа пpoтив кoвид пpoпусницата па се обидоа да влезат во Владата

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian