ФОТО | Нина Бадриќ ужива на дождот: Треба да знаете и да наврнете со стил!

1 min read

Хрватската пејачка Нина Бадриќ на својот инстаграм – профил објави фотографии на кои позира во интересно палто кое совршено и прилега. Фановите воодушевени од природната убавина на пејачката ја осипаа со комплименти.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nina Badrić (@badrich)

Треба да знаете и да наврнете со стил, стои во објавата на пејачката која ужива во дождливите денови, совршено стилизирана…

Целиот текст и видеото проследете го ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Самитот на Неврзаните во Белград ќе го обезбедуваат повеќе од 3.000 полицајци

Следно

Градот Скопје изрече максимална казна за дрвото кое беше пресечено поради партиски билборд

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian