Ана Николиќ причина за развод? Новото момче на пејачката е женет човек со три деца!

1 min read

Српската пејачка Ана Николиќ ужива во љубовта со своето ново момче, за кое се дозна дека сè уште е легално во брак, но и дека има деца кои не ги гледа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

Пејачката Ана Николиќ објави фотографија на која позира во прегратките на мистериозен маж, чиј идентитет не го откри, но според начинот на кој позираат фотографирани, многумина претпоставуваа дека Ана конечно го преболе Раста. Но, следеше шокантен пресврт…

Целиот текст прочитајте го ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

ПСЖ бара казна за Реал Мадрид поради кокетирањето до Мбапе

Следно

Возач на приватен автобус натепал 75-годишен скопјанец

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian