Малолетно девојче пријавено за исчезнато

1 min read

На 07.10.2021 во 21.30 часот во Полициската станица Аеродром, М.П.(35) од Гевгелија, со престој во Скопје, пријавила дека од домот во кој престојуваат се оддалечила нејзината малолетна ќерка М.П.(15).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето. 

Извор: skopjeinfo.mk

Претходно

Рајан Рејнолдс: Има 70 отсто шанси снимањето на „Дедпул 3“ да започне следната година

Следно

Седум лица загинаа при експлозија на гас во рудник за злато во Зимбабве

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian