МАММАМИА! Манескин комплетно голи на промо фотографија за новиот сингл

1 min read

Италијанскиот бенд Манескин не пропушта можност да ја шокира публиката, па за промо фотографијата со која ја најавија новата песна на нивниот инстаграм-профил се разголија до гола кожа.

На фотографиите кои беа објавени на профилот на групата Манескин за промовирање на датумот на излегувањето на новата песна се појавуваат сите четири членови заедно „како од мајка родени“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Måneskin (@maneskinofficial)

Нивните интимни делови се покриени од нивните коси или делови од телото на другите, а они кои се „провлекуваат“ се покриени со суптилни сликички од црни ѕвезди.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Måneskin (@maneskinofficial)

Манескин се појавија во рекламна кампања на Гучи, за победничките настапи фестивалите Санремо и Евровизија беа облечени од Етро, со години се појавуваат во аутфити од најголемите италијански дизајнерски имиња како Валентино и Долче&Габана, но сепак се чини дека омилен аутфит им е оној издизајниран од „Мајка Природа“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Måneskin (@maneskinofficial)

Новата песна насловена „МAMMAMIA“ ќе биде објавена на 8 октомври точно на пладне, а е веќе достапна во претпродажба на „Spotify“ и „Apple Music“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Måneskin (@maneskinofficial)

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Познат распоредот на натпревари на Е. Пелистер за првите шест кола во Лигата на Европа

Следно

Скопјанец лепел плакати на трафостаница и со спреј пишувал на штаб на политичка партија

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian