ФОТО | Здивот ни застана: Деколтето на Марјана Станојковска ни го разведри денот!

1 min read

Инстаграм профилот на Марјана Станојковска нè хипнотизира. Нашата позната манекенка и лото – девојка не воодушевува со својата убавина и прекрасните фотографии кои ги споделува на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Облечена во елегантни тоалети, но и секојдневни, лежерни комбинации на облека, манекенката го привлекува вниманието на своите 112 000 фанови кои ја следат на социјалната мрежа Инстаграм…

Целиот текст прочитајте го ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Подмладената Македонија немоќна против Црна Гора

Следно

ВИДЕО: Поплава во Алабама, најмалку четворица мртви

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian