Бизарен случај во Белград: Осумдесетгодишно лице ја изгризало сопругата по градите

1 min read

На улицата Џорџ Вашингтон во Белград, се случи бизарен, но и опасен настан, кога сопругот ја изгризал сопругата.

За да бидат работите уште полоши, ова не му беше првпат на истото лице (80).

Брзата помош констатирала посериозни повреди кај несреќната жена (74).

Полицијата интервенираше поради семејно насилство, а не е познато дали напаѓачот е во притвор.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Бруклин го губи трпението со антиваксерот Кајри Ирвинг

Следно

Славчо Попоски прогнозира: Студено со интензивен дожд, еве точно од кога!

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian