ВИДЕО+ФОТО | Бритни во емотивна објава: Имам многу за лечење

2 mins read

Бритни Спирс, која неодамна се ослободи од старателството на нејзиниот татко, објави нова емотивна фотографија на својот инстаграм-профил.

По сиот турбулентен период изминатиот месец, во кој Бритни ја истрпи судската битка за отфрлање на старателството од нејзиниот татко и емотивната битка да се соочи со изнесувањата во последниот документарец, пејачката сега конечно може да здивне.

Откако минатата недела беше тргнато старателството на нејзиниот татко Џејми Спирс врз нејзиниот имот, Бритни прослави со низа објави на нејзиниот инстаграм-профил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Во последното емотивно изнесување Бритни објави фотографија од дрво со поглед кон сино небо, на која напиша дека сеуште има пат на изболување кој треба да го помине.

„Иако има промена и работи кои треба да се прослават во мојот живот, се уште има многу излекување низ кое треба да поминам!!! За среќа имам добар систем за подршка и си земам време да разберам дека е ок да успорам и дишам длабоко!!! Само низ љубов кон себеси можам да се молам… љубам… и да ги подржам другите назад!!!“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Во друга објава 39-годишната пејачка прикажа видео на кое пловат на брод заедно со нејзиниот вереник од неодамна Сем Асгари (27) на тиркизна вода и уживаат во рајската убавина.

„Прекрасен ден тука во рајот прославувајќи!!!“, напиша Бритни.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

На видеото таа повторно се појавува топлес прекривајќи ги градите со своите дланки, каде чекори по плажата со бел песок, тиркиз вода и палми.

Ова е повторна објава по неодамнешната фотографија која ја разгори интернет публиката, каде таа беше целосно разголена, со сликички од цветови кои ги прекриваат градите и препоните.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sam Asghari (@samasghari)

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Убиен Албанец во центарот на Атина

Следно

Турист од Португалија приведен поради кражба

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian