ФОТО | „Жива и здрава да си Тики моја, те сакам до небо и никад назад“: Tијана Скулиќ доби уникатен подарок од Миа

1 min read

Познатата некогашна водителка и инфлуенсерка Миа Костова отсекогаш важела за личност која нема проблем да сподели приватни и интимни детали од сопствениот живот.

Несомнено е дека Миа има своја „армија“ од следбеници кои љубопитно го следат нејзиното секојдневние, но поради веќе препознатливата брутална искреност за секојдневни теми, од јавниот како и од приватниот живот ги доби симпатиите на нејзините фанови на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mia Kostova Official (@miandrija)

Инстаграм – профилот на Миа, вчера беше исполнет со безброј прекрасни фотографии, посветени на една нејзина посебно драга личност. Тијана Скулиќ е девојката одговорна за прекрасните фотографии, видеа и забавни содржини кои Миа ги пласира на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tijana Skulic (@tijanaskulicc)

По повод 26-тиот роденден на Тијана, Миа го исполни инстаграм – стори со прекрасни фотографии со посвета и моменти поминати заедно со Тијана и нејзиниот син Андрија.


Прекрасни патувања, луди забави, многу храна и убаво вино, како и моменти на поддршка, почит и разбирање.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tijana Skulic (@tijanaskulicc)

Тијана има посебно место во животот на Миа. Тијана неколку дена пред роденденот од Миа доби прекрасен подарок…

Целиот текст прочитајте го ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Ново правило во НБА: Невакцинираните кошаркари нема да бидат платени, Ирвинг може да остане без 15 милиони долари

Следно

Проблеми и на Твитер и Тиндер, крахираат ли и овие социјални мрежи

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian