ФОТО | Во домот на Лила: Прекрасни салонски растенија и многу цвеќе, но едно носи среќа во љубовта

1 min read

Познатата водителката и инфлуенсерка на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа. Деновите поминати на плажа во костими за капење завршија и за Лила која ова лето го искористи максимално.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Храна, прекрасни дестинации и модни комбинации, инстаграм – профилот на Лила е како разгледница.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

На задоволство на нејзините бројни фанови, таа знае да го покаже и својот дом и како ги поминува овие тмурни денови во друштво на нејзиниот мачор, шармерот Рангар кој е на пат да стане инфлуенсер

Вчера, на својот инстаграм – профил Лила ги покажа своите салонски растенија. Домот на водителката го красат една голема дифенбахија, прекрасна орхидеја во виолетова боја, чили пиперчиња и уште неколку интересни салонски растенија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Трпезариската маска ја красеа прекрасни црвени рози, а едно од прекрасните салонски растенија на Лила ни привлече најмногу внимание…

Целиот текст прочитајте го ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Хрватски експерт објаснува зошто падна фејсбук и кога може да се врати: Ова не е хакерски напад

Следно

Истражување во Италија: Вакцините против ковид-19 кај луѓе со ослабен имунитет се понеефикасни

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian