ФОТО | Познатата манекенка Натали Грубовиќ сподели семејни фотографии: Малата Натали наполни 4 години

1 min read
Некогашната бинго-девојка и познатата манекенка Наталија Грубовиќ, вчера во кругот на  семејството и блиските, во српскиот град Нови Сад го прослави роденденот на нејзината ќерка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natalija Grubovik (@nataligrubovic)

Малата Натали го добила името по нејзината мајка, а вчера наполни четири години.

Инстаграм / Натали Грубовиќ

Роденденски, малата Натали прослави во слатко фустанче со светки, а во комбинација со сребрени чевли, додека нејзината мајка се одлучила за фустан со животински принт.

„Среќен роденден моја принцезо“, напиша Натали во описот на инста-објавата.

Погледнете ја семејната фотографија:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natalija Grubovik (@nataligrubovic)

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Трагедија, почина млад ракометар на Охрид

Следно

Сознанијата за аферата „Пандора“ откриваат „големи светски играчи“ – меѓу нив и познати светски лидери и милијардери

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian