Photo Credits: GAZETA.MK

Шилегов и се заблагодари на Данела Арсовска која ги потврди проектите реализирани од него (ВИДЕО)

1 min read

Градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов, преку едно видео објавено на неговата официјална страница на Фејсбук, срдечно и се заблагодари на својата кандидатка од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Алијанса и Алтернатива, Данела Арсовска, бидејќи таа досега на сите нејзини настапи пред жителите на градот Скопје да ги потврдува проектите што Шилегов веќе ги има реализирано и кои се веќе достапни за сите Скопјани, пишува GAZETA.MK

„Кога станува збор за избори, многу ретко се случува да ја видите вашата конкурентка така енергично и неуморно да ги набројува вашите најуспешни проекти„, напиша Шилегов.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Претходно

ФОТО | Болката не стивнува и пет години по загубата: Елена Ристеска со емотивна објава во спомен на нејзиниот татко

Следно

Приведен криминалец од Батинци, насилник познат на полицијата

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian