Залутан куршум оштетил возило во Карпош

1 min read
Претходно

ВИДЕО | „Ќе ја убијам мајка ти ако ѝ кажеш“: Глорија Естефан била злоставувана на само 9 години

Следно

Самоубиство на пратеник: Го скрил пиштолот во инвалидска количка, се самоубил во парламентот

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian