ВИДЕО | Цеца во сериозен клинч со Саша Поповиќ: Не дојдов овде за ти да ме малтретираш

1 min read

По конфликтот со Драган Стојковиќ – Босанец во претходната епизода на најгледаното музичко шоу на Балканот „Ѕвездите на Гранд“, Цеца Ражнатовиќ влезе во сериозен клинч со Саша Поповиќ.

Во најавата за новото шоу, Цеца му замери на Саша Поповиќ, бидејќи не му се допаѓаа неговите потези.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda)

Имено, Поповиќ неколку пати и замери на Цеца дека не го притиснала таканареченото „копче за паника“ на кандидатите кои не ги исполнуваат критериумите, а кога таа првпат го дала, рекол:

„Ајде, оние што го даваат „копчето за паника“, но ти …“, и префрлил Саша на Цеза, додека таа мудро ја премолчи првата реакцијата на Поповиќ.

 

„Го даваш копчето за паника“, повтори Поповиќ, но вториот пат неговиот коментар ја испровоцира Цеца.

„Дојдов тука за да проценам, Саша, а не ти да ме малтретира“, возвратила пејачката.

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Тотална катастрофа: Куман засега е сигурен на клупата бидејќи Барселона има само 2.9 милиони евра за нов стручен штаб

Следно

Маж отворил врата на авион во Мајами и скокнал на неговото крило

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian