ВИДЕО| Хорор на бензинска: Маж со нож нападна човек

1 min read

Недостатокот на гориво во Велика Британија предизвика невидена гужва на бензинските пумпи од каде доаѓаат сцени со долги редици нервозни возачи.  

Чекањето неколку часа за да се наполни резервоар, посебно налути еден човек, кој беше снимен, откако направи инцидент. Инцидентот се случи во Велинг, во југоисточен Лондон, каде што еден возач му се закани на друг со нож во редот за гориво.  

Видеото објавено од Дејли Телеграф покажува како лицето вика по човекот заклучен во автомобилот додека држи нож во десната рака.  

Видеото предизвика бура на реакции на социјалните мрежи.  

Во Англија имаше повеќе вакви инциденти на бензинските пумпи. 

Недостиг на гориво, затворени бензински: Како Британија дојде до ваков проблем?

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Операција „Мусала“: Разбиен балкански нарко картел, уапсен клучен член

Следно

Заев: ВМРО-ДПМНЕ со „независната“ кандидатка за Скопје си најде алиби за поразот

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian