Четири напаѓачи тепале едно лице во Градски парк

1 min read

На 26.09.2021 во 01.30 часот во СВР Скопје, Д.Џ.(33) од н.Илинден во Скопје пријавил дека околу 00.30 часот во Градски парк, по претходна расправија, бил физички нападнат од четири лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.
 

Извор: skopjeinfo.mk

Претходно

Суд казнил фризерски салон со 270.000 долари поради погрешна фризура

Следно

Гир ќе сведочи на судењето на Салвини

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian