Скопјанец физички ги нападнал своите малолетни синови

1 min read

Министерството за внатрешни работи информира дека во петокот 14.55 часот во скопско село Волково полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода В.Ѓ.(39) од с.Волково, затоа што физички ги нападнал неговите два малолетни синови.

Тој бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава, информирираат од полиција. 

Извор: skopjeinfo.mk

Претходно

Сестрата на Јованка Броз открила: Знам зошто таа и Тито немаа деца

Следно

Невакцинираните доктори во Њујорк ќе бидат заменети со припадници на Националната гарда и пензионери

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian