Младиот Србин кој вчера се полил со бензин, починал во Ургентен центар

1 min read

Ф.С. (27), од Србија кој синоќа истури бензин врз себе во шумата Бањица, почина во Ургентниот центар.

Како што дознава Блиц, младиот човек веќе неколку пати се обидел да крене рака кон себе.

Полицијата спроведе истрага, нема сомнителни околности.

Како што веќе беше објавено од српските медиуми, синоќа во шумата Бањица е пронајден млад човек (27), кој со тешки изгореници бил пренесен во Ургентниот центар.

 

Извор: Блиц

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Сребрен медал и две четврти места за шахистот Гавриловски на Светскиот куп во шаховски композиции

Следно

ВИДЕО+ФОТО | Прв пат во јавност по породувањето: Принцот Хари и Меган Маркл во Њујорк

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian