ФОТО | Неверојатното тело на Шерон Стоун: Фановите фасцинирани

1 min read

Актерката Шерон Стоун ги фасцинираше своите фанови со новите фотографии објавени на нејзиниот инстаграм профил, каде на 63-годишна возраст го покажува своето совршено тело.

Има 63 години, но тоа никогаш не би го претпоставиле по нејзиното фантастично тело и совршено скулптурирани нозе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)

Ѕвездата од филмовите „Основен Инстинкт“ и „Казино“ изминатиот викенд објави две свои фотографии во костум за капење лежејќи на карпа покрај океан на непозната локација, истакнувајќи ја својата извонредна фигура.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)

Црниот едноделен костум за капење со расечено деколте совршено го насочува фокусот на нејзините перфектни нозе, а насловот на фотографијата „Грижата за себеси е битна“ е само дополнителна мотивација за нејзините следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)

За кратко време фотографијата доби бројни комплементи во коментари, меѓу кои и од Наоми Кембел, Вера Ванг и Џоели Фишер.

Шерон Стоун неодамна ги објави тајните за својот режим на исхрана и вежбање за „Vogue“, за оние кои можеби се прашуваат како успева да го одржи своето тело во така добра форма. Очигледно таа е постојано активна, и се обидува да вклопи вежби во своите секојдневни активности, како додека седи пред компјутер или додека е во када.

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Мета реагира на ситуацијата во Косово: Двете страни мора да ги надминат тензиите

Следно

Кој стои зад нападот на помошникот на Зеленски? Член на партијата објави три теории

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian