Распоред на обуки за електронско аплицирање на Годишниот конкурс  за финансирање проекти од национален интерес во културата за 2022 година

1 min read

Распоредот на Обуки за корисниците, за електронско алицирање на  Годишниот конкурс  за финансирање проекти од национален интерес во културата за 2022 година, можете да го симнете ОВДЕ   

http://kultura.gov.mk/

Претходно

Чај од пет состојки лекува 50 болести

Следно

„Пајакот“ во Центар за една недела кренал 76 возила

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian