Претходно

ВИДЕО: Навивачка бруталност на улиците низ Белград, хулиган со факел се обиде да му го изгоре лицето на друг навивач

Следно

Џонсон скептичен: Финансиските цели на КОП26 ќе бидат тешки за исполнување

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian