ФОТО | Кој се буди покрај Катарина Ивановска: Бушава коса, диво срце!

1 min read

Нашата позната манекенка, Катарина Ивановска многу малку открива за својот приватен живот, а на социјалните мрежи воглавно објавува фотографии од дамнешни професионални фотосесии, патувања и секојдневни моменти поминати со пријателите и нејзините деца.

Катарина Ивановска е мајка на две деца, синот Вања и ќерката Кира. Недодамна манекенката го прослави својот 33-тиот роденден. За разлика од претходните роденденски прослави, овој пат беше малку поинаку. Наместо дискотека и бројни пријатели, Катарина според последните фотографии кои ги сподели со своите фанови ужива во прекрасниот словенски град Пиран.

Последната фотографија која манекенката ја прикачи на својот инстаграм профил го привлече нашето внимание.

Бушава коса, диво срце, стои во описот на фотографијата на Катарина, придружена со емотикон срце.

Кој се буди покрај Катарина Ивановска, кој и ја бушави косата?

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Хрватите оваа година би можеле да одат во САД без визи

Следно

Шилегов на фејсбук: Скопје, една поинаква приказна, за 10 дена реконструиран булеварот кај Судската Палата

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian