СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Денешниот Утрински брифинг од 7.30 до 11 часот е во тек!

1 min read
„Утрински брифинг“ е местото каде секој работен ден од 7.30 до 11 часот, низ динамична програма со актуелни информации, анализи и разговори со гости, се поставува општествено-политичката агенда на денот.
Додека другите се расонуваат, екипата на „Утрински брифинг“ секој работен ден со почеток од 7.30 произведува бројни квалитетни информативни сегменти што го „врамуваат“ почетокот на секој работен ден и ни помагаат да го разбереме контекстот на настаните што следуваат.

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО:

Следете го денешното издание на Утрински брифинг на нашиот јутјуб канал Слободна ТВ:

На нашата официјална фејсбук фан-страница facebook/slobodenpecat:

Како и на сајтот на Слободна ТВ, кликнете ТУКА или испишете slobodna.tv во вашиот пребарувач.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Пике не тагува: И Челси лани не беше фаворит, па ја освои европската титула

Следно

Симовски: Имавме два хакерски напади на системот за попишување, но успешно се одбиени

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian