ФОТО | Викториа Лоба и Маша уживаат покрај Егејското Море

1 min read

Нашата позната пејачка, Викториа Лоба на својот инстаграм – профил објави прекрасни фотографии со нејзината миленичка, кучето Маша.

По одморот во прекрасниот Охрид последните денови од летото ги поминува покрај Егејското Море во друштво на нејзиниот партнер и нејзиното преслатко куче од расата померанец.

Мила и Лоба уживаа на лонџ – лежалка под сенка, додека Ѓорѓи ги фоторафира.

Прекрасните фотографии пејачката го сподели на социјалните мрежи со своите фанови, а под нив се нижеа комплименти.

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

ВИДЕО: Сите гафови од посетата на Меркел во Тирана

Следно

Загинатиот сведок на судењето против Нетанјаху бил на пат кон Македонија, пишуваат медиумите

Latest from Blog

АРСОВСКА ЈА ЧУВААТ СПЕЦИЈАЛЦИТЕ НА МВР – градоначалничката „се плаши“ да излезе и да се сретне со приватните превозници, но и со новинарите! (ФОТО)

Откако денеска беше најавен протест на приватните превозници градот Скопје буквално опколено со полициски службеници. Градоначалничката

MacedonianEnglishAlbanian