ФОТО | Змии на градите на Наташа Нинковиќ и Луна Ристиќ: Храбри тетоважи за храбри дами

1 min read

Актерката Наташа Нинковиќ ги изненади своите бројни фанови на социјалните мрежи со „селфи“ со кое откри необична тетоважа.

Имено, Наташа направи селфи во црна маичка со поголемо деколте, каде што тетоважата е јасно видлива, што изненади многумина. На градите на Наташа се преплетува голема тетоважа во форма на змија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasa Ninkovic (@natasaninkovic)

„Каква тетоважа. Се надевам дека не е вистинска“, „Секако си убава“, се само дел од коментарите под објавената фотографија.

Патем, тетоважата не е вистинска, но актерката направи промена во изгледот со цел снимање на серијата „Пејач“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lunna (@lunna.urr)

Тетоважата на Наташа е лажна, но нашата позната млада раперка и кантавторка Луна Ристиќ има вистинска тетоважа со змии која го краси нејзиното деколте.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lunna (@lunna.urr)

Прекрасната Луна е омилена кај помладата публика која ја следи како на социјалните мрежи така и на нејзините настапи. Деколтето на Луна го краси една необична и храбра тетоважа, а тоа се две црвени змии, испреплетени меѓусебно.

Претходно

Вонредна инспекција во тетовската болница, ДЗСИ проверува дали роднини влегуваат кај болните

Следно

Хрватска од 2023-та година спремна да влезе во еврозоната

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian