Претходно

Видео порака на министерката за култура Ирена Стефоска на чествувањето на 100 годишнината од раѓањето на Блаже Конески во УНЕСКО Париз

Следно

Министерката Стефоска гостин во “Утрински брифинг”

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian