„Џеј Ло, ова е за тебе“: Рита одлучи да и возврати на американската поп ѕвезда од теретана!

во категорија Култура од

Рита Ора, пејачката од албанско потекло, не можеше да го сокрие своето воодушевување кога го виде селфито на Џенифер Лопез објавена по завршувањето на тренингот. 

Затоа Рита одлучи да и возврати на американската поп ѕвезда. Ора ја постираше фотографијата на Инстаграм од Џеј Ло за која сите зборуваат и врз неа напиша: Веднаш одам во теретана, Џеј Ло е моја инспирација! Но, Ора не запре таму, па објави фотографија и видео од теретаната…

… Покрај нив напиша: “Џеј Ло, ова е за тебе!”. Погледнете:

Извор: http://sitel.com.mk