Потези на денот: Спектакуларни летови и атракции на Леброн, Џордан, Мичел, Оладипо… (Видео)

во категорија Спорт од


Ниту еден ден во НБА лигата не може да мине без потези кои воодушевуваат и ќе ги паметат љубителите на кошарката ширум планетава, па во продолжение уживајте во најновата Топ 10 листа и во спектакуларни летови и атракции на Леброн Џејмс, ДиАндре Џордан, Донован Мичел, Виктор Оладипо…

Извор:https://derbi.mk/