(Фото) Почина лице под Железничка станица во Скопје

1 min read
Претходно

Пуштена во употреба улицата „Христофер Жефаровиќ“ во Сингелиќ 28.2.2023

Следно

Столтенберг: НАТО се повеќе загрижен дека Кина би можела да испорача оружје на Русија

Latest from Blog