ФОТО: Изгоре „Опел Астра“ во Битола

во категоријата Македонија

На 25 март во околу 04.00 часот во СВР Битола било пријавено дека на паркинг на улица „Смилевски конгрес” во Битола настанал пожар во патничко возило  „Опел Астра“ со битолски ознаки  во сопственост на С.З.(21)од Битола. Пожарот бил изгаснат. Извршен е увид.

— – (-) –

Извор: https://tv21.tv/