Столтенберг: Земјторесите во Туркије се најстрашната катастрофа на територијата на НАТО од неговото формирање

1 min read
Претходно

„Туркије, едно срце“ – Донаторска кампања за помош во Туркије

Следно

Разбојник претепал скопјанка пред влез на зграда: Има повреди на окото, вратот и раката

Latest from Blog