Претходно

Утре вработени од ГОБ „8 Септември“ излегуваат на протест, во среда вработените од Клинички „Мајка Тереза“

Следно

МРТВИТЕ СЕ ВАДАТ И ЗАКОПУВААТ БЕЗ ИДЕНТИФИКАЦИЈА: Како турски комплекс од луксузни станови за неколку секунди стана масовна гробница?

Latest from Blog