Силен земјотрес утринава во Иран

1 min read
Претходно

Законот за данок за солидарност на собраниска седница

Следно

Два нови земјотреси од 6,4 и 5,8 степени синоќа ја потресоа Туркије, најмалку шестмина загинати

Latest from Blog