Силен земјотрес во Романија

1 min read
Претходно

Општина Карпош отвори жиро сметка – ќе се собираат пари за настраданите во земјотресите во Турција и Сирија

Следно

85 санкции за брзо возење на територија на СВР Битола

Latest from Blog